Strona Główna » O firmie

O firmie

Ponieważ chcemy sprostać Państwa wyznaniom - na co dzień.

Nasza Firma świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie cięcia betonu oraz wiercenia w betonie techniką diamentową. Świadczymy usługi na terenie całego kraju dla osób prywatnych oraz większych przedsiębiorstw budowlanych. Wycinamy otwory w ścianach, stropach, belkach, fundamentach pod instalacje elektryczne i hydrauliczne.

Posiadamy 20 letnie doświadczenie na rynku jak i zarówno wysoko wykfalifikowanych oraz przeszkolonych pracowników. Do wykorzystywania prac używamy nowoczesnego sprzętu firmy Hilti, Hydrostress, Cedima, Weka. Zapewniamy natychmiastową wycenę oraz profesjonalne i dokładne wykonanie zleceń.

Co roku obsługujemy ponad 1000 projektów budowlanych z dopasowana technika i profesjonalnie wyszkolonym personelem.

Rozumiemy że każdy projekt jest inny – dla tego Państwa wymagania do wykonanej przez nas pracy. Regularnie pracujemy z: prywatnych, zamieszkałych domach szpitale i gabinety lekarskie konstrukcje budowlane i hydrauliczne, projekty budowlane i inżynierskie, przemysł metalowy i chemiczny, zakłady spożywcze, zakłady samochodowe, wysokie strefy bezpieczeństwa od policki do wymiaru sprawiedliwości. Jesteśmy usługodawcą i partnerem w przemyśle handlowym , budowlanym. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i do wspólnej współpracy!!!!

powrót